9 березня 2018 р.
 Чи потрібний Україні президент?! Україні потрібний гетьман. Так, так саме, гетьман, як Петро Сагайдачний, Богдан Хмельницький та їм подібних. Це ж видно неозброєним оком, з президентами Україні не склалося. Що правда був один, але про нього згадують тільки виключно на уроці "Історія України". А в рутинному повсякденні, та хай йому біс, був та й був. Головне щоб оцінку з історії України не зіпсував...

 А з 90"-х то вже якась мара..! Не президенти у нас, а просто якісь "презіки", до того ж в руках московії. Саме як вибрали, самі ж собі, перший раз, так і всі інші рази тільки змінюємо з одного на іншого. Так що, всі наступні вибори - не вибори, а заміна презіка.
Президент України необхідний тільки для вищестоящого органу Росії, за допомогою якого він (вищестоящий орган) вказує в якому керунку рухатися українському народу, і все. Куди орган показує туди і йдемо. А ще для того щоб Росія могла мати Україну. Росія або її главкоми за допомогою наших президентів мають Україну так, як ще жоден український чоловік не мав свою жінку, не кажучи про коханку. Ще, якщо за допомогою перших трьох її просто мали, то за четвертого і так званого останнього легітимного, Москва мала Україну так! Ну прям, між двох берегів, по взрослому!
 Росія привикла що Україна привикла... Росія привикла мати Україну так як їй хочеться, всяк і по різному, в любій позі з будь якої сторони.

 От, захотів Путін порвати цілісність України, зробив хід конем.! Зайшов ззаду і пхнув свій орган влади в Крим Україні, порвавши там промежину між півосторовом і материком, Перекопський перешийок називається. От, так! І поки Путін там, Україна застигне в тій позі, чесно кажучи раком. Це стало останньою краплею терпіння, і улюблений народ своєї держави вирішив звільнити Україну від і так не функціонального але ще легітимного, ну в крайньому випадку, на думку того ж самого який був в руках вищесоящого органу московського главкома... Ну, тим не менше, скинувши четвертого "презіка" орган впливу московії на Україну залишився повністю оголений, а от пхнути його кудись не захищеним ще, страшно.
 -"От! Переломний момент. І так давно відомо, пора щось міняти!". Але українець не був би українцем, він звик два рази на одні граблі наступати. Скинувши одного, хапаєм першого ліпшого і давай..! Мовляв, -"Україна не захищена, її потрібний президент. А якщо, Росія знов сунеться!". І ще раз повторюсь, не був би українець українцем, як би щось не наврочив. Сунулась! В такому положенні, в якому була Україна сунутись можна було куди завгодно.

 А от, захотів дядя Вова створити геморой українцям, і пхнув орган влади куди? Правильно в Донбас Україні. Ну, ви знаєте де находиться Донбас. Правильно! Трохи вище Криму. І от, поки Росія рвала Донбас Україні, голови мешканців вже "тогдєшнього міра" в Криму паморочилися від надлишку тестостерону. Гормон густою пеленою окутав свідомість людей півострова, а спотворена уява про "возвращєніє домой" ламала і до того хвору психіку.
 Не потрібний президент Україні. Україні потрібний гетьман. Так, так! Саме гетьман, який зможе вести своє військо. До якого будуть звертатися -"Батьку!, а не пане. Який не покине свій народ і віддасть останню сорочку за порятунок, а не поїде на Мальдіви за 14 млн. грн.
 Так що при наступній заміні президента, а це неодмінно буде, не поспішайте, ретельно огляньте його упакування і зверніть увагу чи воно оригінальне та немає слідів контрафакту. І обов’язково переклад українською мовою. Чи немає в ньому хоча б одного складової російського походження. Термін, ... термін придатності обов’язково. А найголовніше пильно дивіться щоб не було будь яких проколів! Ви ж самі знаєте, в цьому ділі шо не прокол то "зальот". Коли Росія буде кінчати в Донбасі рускую вєсну дєлать, скільки проросійських нечистот може влитися в неньку батьківщину, а там так зона екологічного лиха. Потім знову влада буде просити пігулку з Європи за великі бабки! Там так Путін напхав в Донбас Україні, що люди по вуха в його лайні сидять і тішаться, -"Путін войді єшо раз, а потом єшо і єшо", телепні.вложить деньги и заработать


0 коментарі:

Дописати коментар